Transport & tagastamine

KOHALETOIMETAMINE

Kohaletoimetamiseks saad valida: Omniva ja Itella Smartposti pakiautomaadi vahel või tellida endale koju SmartKULLERi.

Omniva ja Smartpost pakiautomaadid – alates 59€ kohaletoimetamine tasuta! Alla 59€ on kohaletoimetamine 2,99€.
Itella SmartKULLER – alates 59€ kohaletoimetamine tasuta! Alla 59€ on kohaletoimetamine 4,99€.

Paki postitamine

Kui vormistad ostu E – R hiljemalt kell 15.00, jõuab pakk pakiautomaati juba järgmisel päeval. Hilisemad tellimused postitame järgmisel päeval ning siis jõuab pakk sinuni ülejärgmisel päeval. Kui esitad ostu reedel peale kella 15.00 või laupäeval/pühapäeval, siis läheb pakk teele esmaspäeval ning jõuab pakiautomaati teisipäeval.

Paki kättesaamine

Paki kohalejõudmisest pakiautomaati tuleb sulle SMS-teade, mis sisaldab ukse avamiseks unikaalset uksekoodi. Juhised koodi kasutamiseks ja pakilaeka avamiseks leiad pakiautomaadi puutetundliult ekraanilt.

Omniva pakiautomaatide asukohad (avatud 24h).

Smartpost Automaatide asukohad ja lahtioleku kellaajad

Smartpost Automaatide täitmise kellaajad

SmartKULLER kullerteenus

Kullerteenuse kasutajatele toimetatakse pakk kohale otse tellimuses märgitud aadressile. Paki üleandmise täpse kellaaja lepib kuller sinuga enne paki kohaletoimetamist telefoni teel kokku.

TAGASTAMINE

Julgustame sind tellima mitu toodet, et saaksid neid kodus proovida ja tunnetada, milline on just see sinu õige ehe, mis sobib sinu meelelaadi või riietusega. Kui oled valiku teinud, saad ülejäänud meile mugavalt tagasi saata ja täiesti tasuta. See on väga lihtne!

Kirjuta meile info@monafi.ee, lisa e-kirja:
1. tellimuse number
2. enda nimi
3. tagastatav toode/tooted
4. tagastamise põhjus.

Seejärel mine tagasi pakiautomaadi juurde, kus pakki kätte said (Omniva või Itella Smartpost). Sisesta tagastuskood, mille leiad sõnumist, mis tuli sulle paki saabudes. Pane pakk meile teele.

Omniva tagastus: Vali Omniva pakiautomaadi menüüst “Tagasta pakk”, seejärel sisesta sms-ga või e-kirjaga tulnud tagastuskood ning kleebi automaadi väljastatud aadreskaart pakile. Pane pakk avanenud kappi ning kinnita tagastamine vajutades “Kinnita”. (Uuematel automaatidel kleebist enam ei tule, seega võib paki ilma selleta kappi panna). PS! Kui võtsid paki välja Omniva uuest automaadist, saad tagastuse teha samuti uue automaadi kaudu ning kui vanast, siis palun tagasta vana automaadi kaudu.

Smartposti tagastus: Vali Smartposti pakiautomaadi menüüst “Paki tagastamine” ning sisesta sama kood, millega toimus paki väljastamine. Seejärel avaneb uks ning saad paki kappi panna. Peale ukse sulgemist kinnita tagastus, vajutades “Prindi kviitung”.

SmartKULLER kullerteenuse puhul toimub tagastamine järgnevalt:
SmartKULLER-iga tellitud kauba saad tagastada lähima SmartPOST pakiautomaadi kaudu, selleks võta ühendust meiega (info@monafi.ee) ja saadame sulle pakikaardi, kleebi see pakile. Seejärel mine endale sobiva pakiautomaadi juurde. Vali Smartposti pakiautomaadi menüüst “Paki tagastamine” ning sisesta sama kood, millega toimus paki väljastamine. Seejärel avaneb uks ning saad paki kappi panna. Peale ukse sulgemist kinnita tagastus, vajutades “Prindi kviitung”.
Kui me oleme e-kirja kätte saanud, jääme sinu tagastust ootama ning teeme tagasikande kolme tööpäeva jooksul peale paki meieni jõudmist. Tagasimakse teeme samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasusid.

Veel olulist tagastamise kohta:
Tooteid saab tagastada 30 päeva jooksul alates toote kättesaamisest.
Tagastatav tooted peavad olema kasutamata, kahjustamata ja orginaalpakendis.
Rikutud või kahjustatud tooteid tagastada ei ole võimalik.