Miks Monafi?

Autentsus

Meie ehtekunstnikud ja meistrid on otsekui avastamata pärlid, kelle kätetöö me uhkusega kogu maailma ette toome. Nende nimed ei ole kuulsad, aga neil on kirg, millega nad oma kunsti teevad.

Monafi ehted valmivad maailma eri nurkades asuvates väikestes meistrikodades, kus kasutatakse põlvest põlve edasi antud käsitööoskusi ja teadmisi. Paljusid disaine on toodetud vaid mõni eksemplar, mõni meie ehetest on aga lausa ainueksemplar.

Meie ehted on kaetud 14K kollase või roosa kulla, valge või musta roodiumiga. Nende valmistamisel on kasutatud ainult lihvimata poolvääriskive, et säilitada kivimite loomulik ilu, pärlitest ehete puhul aga kasvandustest pärit heledaid ja tumedaid mageveepärleid.

Meie kliendid ütlevad, et Monafi ehetel on hea energia. Küllap tuleneb see autentsetest materjalidest ja traditsioonilistest töövõtetest ning hingest, mis iga toote sisse on pandud. Sinagi saad sellest osa, kui mõnda Monafi ehet käes hoiad.

Musta roodiumi ja kuntsiidiga kõrvarõngad ja sõrmus

Praktiline ja eriline disain

Meie valikus on palju universaalse suurusega sõrmuseid ning kaela- ja käevõrusid. Võid need oma käe järgi parajaks painutada ning kanda neid mitmel viisil, just nii nagu sulle meeldib. Kui soovid veelgi enam vaheldust, siis on võimalik mitmeid kõrvarõngaid ja kaelakette erineval moel kanda.

Huvitava ja mugava disainiga on mitme sõrme sõrmused. Eriti uhked oleme selle üle, et meie valikus on ka haruldane ja stiilne must roodium, mis mõjub põhjamaiselt ja minimalistlikult.

Lihtne valida

Oleme teinud ehete valimise ja ostuprotsessi sinu jaoks hästi lihtsaks ja mugavaks. Meie e-poes on lausa nii mõnus, et kui otseselt ostusoovi polegi, siis tuled ja vaatad lihtsalt niisama ringi. Sest need ehted on ju nii ilusad!

Kõigi toodete juurest leiad kvaliteetsed fotod, millest ühel kannab ehet modell. Nii on lihtsam seda enda sõrmes või kaelas ette kujutada, seda enam, et tegemist ei ole professionaalsete modellidega, vaid naistega meie endi seast.

Roosa kulla ja akvamariiniga käevõru. Roosa kulla, roosa kvartsi ja ametüstiga sõrmus

Monafi üritused

Monafi on perekond. Ja perekond käib aeg-ajalt ikka koos. Korraldame üritusi, kus saab end kursis hoida uute trendidega, harida end enesearengu või mõnes muus põnevas valdkonnas, tutvuda uute kollektsioonidega, nautida sööki-jooki ning tutvuda uute inimestega. See on kvaliteetaeg koos kaaslasega, heade tuttavatega ning uute ja põnevate inimestega.

Meile on oluline ka heategevus ja nii on meie üritused tihti seotud mõne teemaga, kus saame oma nõu ning jõuga abiks olla.

Kui soovid infot järgmiste ürituste kohta, siis oled lahkesti palutud end kasutajaks registreerima SIIN.

Väärtustades aega

Monafi e-pood ei sündinud juhuslikult. Me teame, kui hinnaline on sinu aeg ning et soovid seda jagada oma pere ja sõprade või iseendaga, mitte kulutada autoroolis istumisele ja poodides käimisele. Sellepärast oleme teinud ehete valimise lihtsaks ja mugavaks, et saaksid meie e-poest läbi hüpata otse oma mõnusalt diivanilt. Või kohvikulaua tagant. Sest just praegu tahaks midagi ilusat…

Transport

Transpordikulude pärast pole vaja muretseda. Oleme asjad sättinud nii, et kui ost ületab 59 eurot, tasume transpordi eest meie. Lisaks teeme kõik endast oleneva, et tellimus jõuaks sinuni ühe päevaga. Sest kes jaksaks kauem oodata!

Tasuta tagastus

Julgustame sind tellima mitu toodet, et saaksid neid kodus proovida ja tunnetada, milline on just see õige ehe, mis sobib sinu meelelaadi või riietusega. Kui oled valiku teinud, saad ülejäänud meile mugavalt tagasi saata. See on meie veebikeskkonna kaudu väga lihtne ja täiesti tasuta.

Oleme ühenduses

Kui sul tekib mõne ehte või selle sobivuse kohta küsimusi, võta meiega julgelt ühendust. Aitame sind hea meelega kõigis tehnilistes küsimustes ja muidugi ka siis, kui sulle tundub, et sa lihtsalt ei suuda valida.

Meiega saab ühendust telefonil +372 6005 500, chat’is või aadressil monika@monafi.ee.
Vastame tööpäeviti 9–17.

Head valimist!