Emadepäeva kingitused – 5 ideed igale maitsele

Kaunid käsitööehted emadele ja vanaemadele emadepäevaks.

Emadepäev on eriline tähtpäev, mis meenutab meile kui oluline roll on emadel ja vanaemadel meie elus. Kui mõtled oma emale või vanaemale, mis tuleb sulle esimesena meelde? Paljudele meist meenuvad toredad ühiselt veedetud hetked, naer, lohutav sõna või kallistus. Emadepäev on suurepärane võimalus tähistada emade ja vanaemade jäägitut pühendumist ja tänada neid erilise kingitusega nende tingimusteta armastuse eest.

Enamik meist on emadepäeva eel kimpus kingituse valimisega. Tuleme sulle siinkohal appi. Kui soovid ema või vanaema üllatada tähendusliku kingitusega, mis oleks praktiline ja samas kaunis mälestus kogu eluks, siis käsitööehted on suurepärane kingiidee.

Oleme välja valinud erinevad ehted, mis võiksid emasid ja vanaemasid tõeliselt rõõmustada. Nimekirjast leiad Monafi ehteid, mis on olnud juba paljude emade ja vanaemade suured lemmikud. Ükskõik, kas sinu ema või vanaema on tagasihoidlik ehete kandja või armastab ta hoopis luksust ja sära, sobivad ehted leiad Monafi ehete e-poest kindlasti.


1. Kaunid lille kujuga kõrvarõngad ja kaelakee emadepäeva kingituseks

Kui sinu ema või vanaema armastab lilli ning talle meeldib kanda kõrvarõngaid ja kaelakette, siis võiksid teda rõõmustada uued emadepäeva Flower kollektsiooni ehted. Kollektsioon on inspireeritud kevadistest lilledest ning kaunistatud lihvimata poolvääriskividega. Flower kõrvarõngaid ja kaelakette on võimalus kinkida üksikehtena või hoopis ilusa komplektina.

Käsitööna valminud poolvääriskividest kõrvarõngad

2. Merevahustest lainetest inspireeritud ehted stiilsele emale või vanaemale

Kui sinu ema või vanaema armastab loodust ja käsitööna valminud omanäolisi ehteid, siis Sea Bubble sõrmus ja kaelakee on imeilus valik emadepäeva kingituseks. Ehteid kaunistavad väikesed poolvääriskivid, mida ümbritsevad vahustest lainetest inspireeritud mullid. Sõrmuse puhul ei ole oluline suurust teada kuna tegu on avatud sõrmusega ja suurus on reguleeritav. Kaelaketil saad keti pikkust ise valida. Erilise tähenduse ja disainiga kingitus nii komplektina kui eraldi.

Ülekullatud kaelakee  ja sõrmus roosa kvartsiga

3. Pärlitega kaunistatud ehted emadepäeva üllatuseks  

Kui sinu ema armastab elegantseid ja ajatuid pärleid, siis ei ole kahtlustki, et Pearl and Stone kollektsiooni kõrvarõngastest ja sõrmustest saavad tema suured lemmikud. Pearl and Stone kõrvarõngaid saab kanda kahel viisil – kas ainult ülemist väikest pärli või lisades ka kauni kristalliga ripatsi osa. Sõrmust valides ei pea suurust teadma kuna Pearl and Stone sõrmuse suurus on reguleeritav ja sobib igale sõrmele. Naiselik valik, mille üle ema kindlasti rõõmustab.

Kõrvarõngad ja sõrmus valge pärli ja mäekristalliga

4. Ilusates värvitoonides poolvääriskividest ehted igapäevaseks kandmiseks

Little Stone kõrvarõngad ja kaelakeed on Monafi ehete valikust kõige ostetumad ehted. Kui sinu ema või vanaema on tagasihoidlik ehete kandja, siis Little Stone ehete komplekt on ideaalne valik. Kõrvarõngaid ja kaelakeesid kaunistavad pisikesed lihvimata kristallid, mida on saadaval väga paljudes erinevates värvitoonides. Oma väikse kuju tõttu on ehted on hästi kantavad ükskõik millise riietusega ja igapäevaselt. Vali poolvääriskivi, mis võiks sinu emale või vanaemale meeldida ja armas kinkekomplekt ongi olemas.

Little Stone kõrvarõngaste ja kaelakee komplekt türkiisiga

5. Sädelev ja luksuslik käekett eriliseks tähtpäevaks

Kui sinu ema armastab luksust ja sära, siis hõbedast Tennis käekett on lausa kohustuslik aksesuaar. Imeväikeste tsirkoonidega kaunistatud käekett mõjub üheaegselt nii klassikaliselt kui ka stiilselt. Sobib hästi kokku nii teiste käekettide kui ka käekellaga. Äge kingitus trendikale emale!

Tennis käekett kollase kullaga

Ehted kui kingitus? Usun ja loodan, et sul läks nüüd kingituse valimine kordades lihtsamaks. Samas kui soovid, et ema saaks ise endale ehted valida, siis Monafi e-poest on võimalik soetada ilusa sõnumiga “Sa väärid ehteid, mis on sama erilised nagu sina ise!” kinkekaarte erinevas rahalises väärtuses.

Monafi käsitöö ehete kinkekaardid

Ükskõik millise kingituse kasuks lõpuks otsustad, siis kõige olulisem on hea sõnaga oma kallist ema ja vanaema meeles pidada ning luua uusi erilisi armastust täis mälestusi, mida on hea hiljem meenutada.

Käsitöö ehted emadepäevaks