EHETE MATERJALID

Kattematerjalid

Meie ehted on kaetud 14- karaadise kollase või roosa kullaga ja valge- või musta roodiumiga, mis annavad omanäolisust ja sära ehetele.
Roosa kuld on klientide üks eelistatumaid valikuid. Punakasroosa värvitoon on pehme ja romantiline.
Kollane kuld on kuldade klassika ja valikus helekollase tooniga.
Roodium on üks haruldasemaid ja vastupidavamaid metalle meie planeedil. Valge roodium sobib hästi neile, kes eelistavad hõbedast värvi ehteid kanda. Eriliselt uhked oleme meie valikus oleva musta roodiumi üle, mis jätab stiilse ja põhjamaise mulje.

Poolvääriskivid ja pärlid

Ehete valmistamisel on kasutatud ainult lihvimata poolvääriskive, et säilitada kristallide loomulik ilu ja maksimaalne sära. Lihvimata toorkivimi kasutamine teeb iga ehte omamoodi unikaalseks. Ehte jaoks iga kasutatav tükike raiutakse käsitsi välja suuremast kivimist. Käsitööna kristallide välja raiumise meetod annab tunduvalt laiaulatuslikuma sära kui lihvitud kividel. Meie ehete disainis kasutatud poolvääriskivid on pärit maailma kõige eksootilistematest paikadest, Arizonest – Afganistanini. Esindatud on rohkem levinuid, kui ka väga haruldasi kristalle, kõikvõimalikes värvitoonides.

Pärlitest on ehete puhul kasutatud kvaliteetseid kasvandustest pärit heledaid ja tumedaid mageveepärleid.

Baasmaterjal

Ehete baasmaterjaliks on valge vask ehk messing, hõbe või taaskasutatud hõbe 925.

Messing koosneb 70% vasest ja 30% tsingist. Vask oma pehmuse tõttu annab ehtele hea elastuse ja painde võime, mida on ehete disainis nutikalt ära kasutatud. Tsink annab omakorda vastupidavuse ehetele. Lisaks vase sisalduse tõttu on messing antiseptilise toimega ning tänapäeval umbes 90% messingist taaskasutatakse.

Taaskasutatud hõbe koosnebki 100% hõbedast, mis on ümber töödeldud varasemalt kasutatud hõbedast. See on suurepärane võimalus vähendada ökoloogilist jalajälge ning anda seisma jäänud hõbeesemetele uus hingamine.

Töövõtted

Meie ehted on valminud 100% käsitööna väikestes meistrikodades andekate ehtekunstnike poolt.