10 kingiideed sünnipäevadeks ja muudeks tähtpäevadeks

Toome sinuni Monafi valikust 10 kingiideed igale vanusele. Siit leiad nii igapäevaseid kui ka pidulike poolvääriskividest ehteid, mis sobivad nii pulmakingiks, sünnipäevaks kui ka teisteks tähtpäevadeks.

1. Mis saaks olla parem kingitus noorele moeteadlikule naisele kui kvaliteetsed ning ajatud Brier Rose kõrvarõngad ja reguleeritava suurusega efektne sõrmus. Just need käsitööna valminud valge roodiumiga kaetud ehted sobivad kinkimiseks erinevateks tähtpäevadeks. Minimalistlik, kuid samas ka pilkupüüdev disain sobib iga stiiliga. Ehted on pakitud Monafi paelaga kaunistatud ehtekarpi.

Hõbekõrvarõngad, hõbesõrmus, kinkekomplekt, käsitöö ehe, sõrmus valge roodiumiga, kõrvarõngad valge roodiumiga

2. Ei saa unustada ka pisikesi tüdrukuid. Iga väikese neiu unistus oleksid just need vihmapiisa kujulised Raindrop kõrvarõngad, mida kaunistavad pisikesed lihvimata kristallid. Lihtne ning armas, kuid samas eriline ehe. Kõrvarõngad mis sobivad kingiks sünnipäeva või sügisel koolitee alustamisel puhul.

Valge roodium, hõbe, ametüst, kõrvarõngad

3. Monafi kinkekaart on mugav kingiidee igaks tähtpäevaks. Kingisaaja saab ise valida Monafi valikust just endale sobivad ehted. Kinkekaarte on võimalik soetada väärtuses 25€ – 200€.

Monafi käsitöö ehete kinkekaart

4. Palm Leaf sõrmus roosa kullaga on lihtne ehe, mis sobib alati! Roosa kullaga kaetud sõrmus sobib igale vanusele. Ajatu, kuid minimalistlik disain, võidab iga naise südame.Võimalik juurde soetada ka sama kollektsiooni Palm Leaf kõrvarõngad.  Sobilikud kandmiseks nii igapäevaselt kui ka pidulikuma riietusega. 

Rose Gold Ring, One size ring, handmade jewelry

5. Little Stone komplekt on igapäevane ning stiilipuhas ehtekomplekt . Oma lihtsa disaini kuid samas ka silmapaistvate kristallide poolest võidavad need iga naise südame. Suurepärane kingiidee.

Kaelakee roosa kvartsiga, kõrvarõngad roosa kvartsiga, hõbekõrvarõngad, hõbekaelakee, käsitöö ehe, lihvimata poolvääriskivid, poolvääriskividest ehted, kinkekomplekt

6.Just need stiilipuhtad Drop kõrvarõngad musta roodiumi & mäekristalliga on hea valik kinkimiseks. Rippuvad kristallid lisavad sinu välimusele modernset elegantsi.

Musta roodiumi ja mäekristalliga rippuvad kõrvarõngad

7. Flower kõrvarõngad roosa kulla, musta oonüksi ja roosa kvartsiga – hea kingitus sõbrannale sünnipäevaks ja miks mitte ka iseendale. Ebasümmeetriline disain ei jää märkamatuks kellelegi. Ideaalne kandmiseks nii suvistel kui talvistel üritustel. Naiselikud Flower kõrvarõngad on eriti sobilikud kandmiseks kinnisema soenguga.

8. Oled otsimas kingitust juubeliks? Double Raindrop kõrvarõngaste, sõrmuse & käevõru komplekt püriidiga on tõeliselt eriline valik! Reguleeritav sõrmus ja universaalse suurusega käevõru on tõeliselt luksuslik komplekt. Ehted on kaetud 14K roosa kullaga ning neid kaunistavad lihvimata ja töötlemata roosa kvarts ja püriit.

Käevõru roosa kullaga, käevõru püriidiga, käevõru roosa kvartsiga, sõrmus roosa kvartsiga, kõrvarõngad roosa kullaga, kullast kõrvarõngad, kõrvarõngad roosa kvartsiga, kinkekomplekt, poolvääriskividest ehted, käsitöö ehted

9. Mini Sand Wave kõrvarõngad on suurepärane kingitus igale pärliarmastajale. Liivaluidetest inspireeritud metalli ja penne pisikese pärliga kõrvarõngad on ajatud ning silmapaistvad.

Kuldkõrvarõngad, roosa kullaga kõrvarõngad, valge pärl, pärlitega kõrvarõngad

10. Viimasena toome välja eriti luksusliku ehte, milleks on Leaf Stone kaelakee roosa kulla, roosa kvartsi & ioliidiga. Elegantse disainiga kaelavõru, mida kaunistavad pisikesed roosa kvartsi ja ioliiti kivikesed. Iga kristall on käsitööna välja raiutud suuremast toorkivimist ja kaelakeed on võimalik painutada vastavalt oma keha järgi parajaks. Sobilik kingituseks erilisteks puhkudeks.

Leaf Stone kaelakee roosa kulla, roosa kvartsi & ioliidiga